خبری

خبری

خبری

مشاور نخست‌وزیر یمن: شبکه‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس به عربستان در جنگ علیه انصارالله کمک کردند

عربستان در تقلا برای غلبه بر ملت مبارز یمن از کانال‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس علیه ارتش و نیرو‌های انقلابی برخوردار است.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،   حمله ائتلاف سعودی به یمن تا چندی دیگر وارد هفتمین سال می‌شود. این ائتلاف، ششم فروردین ۱۳۹۴ برای سرکوب انقلاب یمن و جلوگیری از قدرت گرفتن انصارالله حمله‌ای همه‌جانبه علیه این کشور را آغاز کردند به این امید که در چند هفته، همه امور را به نفع خود تغییر دهند، اما با مقاومت غیرقابل‌انتظار مردم مواجه شدند.


جنگی که حمایت‌های تسلیحاتی و نظامی انگلیس، فرانسه، آمریکا، آلمان و برخی کشور‌های عربی از آن نتوانست مقاومت یمن را درهم بشکند و بالعکس موجب قدرتمندتر شدن نظامی مقاومت شد. هرچند که به اعلام سازمان‌های حقوق بشری، علاوه بر خسارت‌های مالی و ویرانی‌های گسترده یمن، موجب شده است دست‌کم ۱۷ هزار غیرنظامی کشته و بیش از ۲۶ هزار نفر زخمی شوند.

جنگ یمن در حالی در آستانه ورود به سال جدید خود قرار دارد که شاخص‌های آن به میزان زیادی به سود انصارالله تغییر کرده است و اکنون در آستانه کنترل شهر مأرب قرار دارند. علاوه بر این، با وجود حملات گسترده هوایی انصارالله به عمق خاک عربستان، ریاض جرئت پاسخگویی ندارد. این ناتوانی در حالی است که سعودی‌ها سال‌هاست کنترل آسمان یمن را در دست دارند.

برای بررسی بیشتر تحولات یمن و نبرد آزادسازی مأرب با حمید عبدالقادر عنتر، مشاور نخست‌وزیر یمن گفت‌وگویی ترتیب داده‌ایم که در زیر ارائه می‌شود:

 لطفاً دلایل تجاوز ائتلاف سعودی به یمن را تشریح کنید. این اقدام چه تأثیراتی برجای گذاشته است؟

عنتر: در ابتدا جا دارد درگذشت انیس النقاش، تحلیلگر سیاسی لبنان را به خادمان و عناصر مقوّم محور مقاومت تسلیت بگویم. وجودش همان‌گونه که منشأ خیر و برکات برای مقاومت بود، خلأ او و اینکه نمی‌توان از فیض راهنمایی‌های مرشدانه‌اش استفاده برد، احساس می‌شود و قابل جبران نیست.

تجاوز ائتلاف سعودی آثار مخرب زیادی بر یمن گذشته است و در آن می‌توان چراغ سبز واشنگتن را دید که با دستور دولت آمریکا، تجاوزات زمینی و هوایی به یمن آغاز شد و خانواده‌های زیادی داغدار شدند. یکی از اقدامات ائتلاف متجاوز، تأسیس مراکز فساد و شورش در نقاط جنوبی کشور بود که پس از مدتی مشخص شد اماراتی‌ها در آن نقش داشتند و از سوی اروپایی‌ها مورد حمایت قرار می‌گرفت.

نیرو‌های انقلاب یمن در ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۴ برگ دیگری از تاریخ این کشور را رقم زدند و توانستند دولت خائن و دست‌نشانده‌ای را از سر راه بردارند. پس از آن بود که ائتلاف سعودی حملات سنگینی را علیه یمن انجام داد و عملیات «طوفان قاطعیت» (عاصفة الحزم) شکل گرفت و در ادامه شاهد محاصره سنگین سعودی‌ها بر صنعا بودیم؛ اقدامی که در آن چندین کشور منطقه‌ای و غربی شرکت داشتند و حمایت‌های اطلاعاتی از سوی رژیم صهیونیستی انجام شد.

محور عربی-غربی به دنبال خاموش کردن آتش انقلابی بودند که مردم یمن ایجاد کردند. طوفان قاطعیت برای به شکست کشاندن مقاومت نیرو‌های انقلابی ۲۱ سپتامبر تشکیل شد، ولی در تحقق اهدافش شکست خورد. آن‌ها بودجه هنگفتی را برای خرید سلاح صرف کردند. کانال‌های اطلاعاتی داشتند و آمریکا و انگلیس حمایت اصلی و اساسی را از آن‌ها برای غلبه بر ارتش و نیرو‌های انقلابی یمن انجام دادند و مافیای سلاح در منطقه به راه انداختند. بیمارستان‌ها هدف قرار گرفت، زیرساخت‌ها نابود شد، نهاد‌های دولتی و خصوصی در آتش حملات هوایی سوختند و تخریب شدند و مردم زیادی ازجمله زن و کودک و پیر و جوان کشته، مجروح یا آواره شدند، ولی مردم انقلابی دست از مقاومت برنداشتند و ذره‌ای از خاک خود دست نکشیدند.

ائتلاف سعودی در آخرین گام‌های خود از حربه غیرانسانی گرسنه نگه داشتن مردم استفاده کردند و مانع از ارسال کمک‌های بشردوستانه و حمایت‌های سازمان ملل متحد شده بودند که با فشار‌های مجامع جهانی مجبور شدند کمک‌های بشردوستانه را آزاد کنند.

آنا: موفقیت‌های اخیر ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به‌ویژه حملات به عمق خاک عربستان چه تأثیری بر تجدیدنظر آمریکایی‌ها و سعودی‌ها در سیاست جنگ علیه یمن داشته است؟

عنتر: ارتش و کمیته‌های مردمی با اقدامات رو به پیشرفت خود توانستند هیمنه پوشالی سعودی‌ها و آمریکایی‌ها را بشکنند و انصافاً در جبهه‌های نبرد با ارتش‌های بین‌المللی قرار دارند. آن‌ها با وجود همه محدودیت‌ها توانستند در حوزه‌های موشکی و پهپادی موفقیت‌های زیادی کسب کنند و در جبهه‌های مختلف در عمق خاک عربستان، متجاوزان را تهدید کنند. نیرو‌های یمنی ان‌شاءالله در جبهه مأرب پیروز می‌شوند و فاصله کمی تا این پیروزی باقی است.

خیلی‌ها تلاش کردند مأرب را به نقطه‌ای برای آغاز تنش‌های قومی تبدیل کنند و مزدوران و عناصر وابسته به ائتلاف سعودی، جمع کثیری از تروریست‌ها و شورشیان را دور خود جمع کردند تا مأرب را اشغال و آنجا را به نقطه اصلی حملات خود علیه صنعا و دیگر نقاط یمن تبدیل کنند.

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن را گروه‌های مبارز نظامی تشکیل می‌دهند که توانستند با حمایت‌های مردمی و اراده ملی، راه آزادسازی این شهر و منطقه را هموار کنند. در این زمینه قبایل یمن و بزرگان آن نقش مؤثری در پیشرفت عملیات‌های نظامی و سیاسی داشتند و در همگرایی ملی برای آزادسازی مأرب نقش‌آفرینی کردند.

با توجه به پیشرفت‌های اخیر می‌توان گفت در خلال چند روز آینده، آزادسازی مأرب و بازگشت آن به آغوش وطن حتمی است. اگر مأرب اشغال می‌شد و ارتش یمن نمی‌توانست آنجا را آزاد کند، ارتباط شمال و جنوب کشور به‌طور کامل قطع می‌شد و این موفقیت به معنای به شکست کشاندن تمام توطئه‌های آمریکایی-سعودی برای ایجاد تفرقه در میان ملت است.

لشکر حق یعنی ارتش و کمیته‌های مردمی، جانانه در برابر مزدوران ائتلاف سعودی-آمریکایی در قامت لشکر باطل می‌جنگند و از آزادی و استقلال یمن دفاع می‌کنند.
 رسانه‌ها چه نقشی در مقابله با دشمنان یمن و انتقال مظلومیت آن‌ها به جهان ایفا کرده‌اند؟

عنتر: همان‌گونه که مستحضرید یکی از منسجم‌ترین جریان‌های اطلاع‌رسانی منطقه در زمینه انتقال مظلومیت ملت‌های مبارز در یمن به وجود آمده است که در آن، نویسندگان، تحلیلگران و مسئولان سیاسی به تبادل نظر و انتقال تحولات داخلی یمن به رسانه‌ها و مجامع جهانی مشغول هستند. هدف از تشکیل این کارگروه منسجم، مقابله با جهت‌گیری‌های دشمنان مقاومت در یمن و انتقال واقعیت‌های سیاسی داخل کشور است.

من از رسانه‌های جمهوری اسلامی ایران که نقش پررنگی در انتقال واقعیت‌های یمن به جهان دارند، تشکر می‌کنم که جبهه رسانه‌ای قوی‌ای را در برابر بنگاه‌های دروغ‌پراکنی عربی-غربی ایجاد کردند. همچنین از تحلیلگران و نویسندگان سیاسی یمنی تشکر می‌کنم که تحلیل‌های مناسبی را برای استفاده در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهند. درواقع هدف رسانه‌ها و تحلیلگران چیزی جز انتقال مظلومیت ملت یمن نیست؛ تا زمینه تحرکات مناسبی برای واکنش‌های رسمی سازمان ملل متحد و مجامع جهانی فراهم شود.

 آیا سازمان ملل متحد در توقف تجاوز به یمن و حل بحران این کشور تأثیر داشته است؟ از نقش‌آفرینی نماینده سازمان ملل متحد در یمن راضی هستید؟

عنتر: متأسفانه سازمان ملل متحد مواضعی دور از شأن یک نهاد بین‌المللی دارد، دارای جهت‌گیری است و بی‌طرف نیست و اگر مقاومت ملت یمن و پیشرفت‌های ارتش و کمیته‌های مردمی نبود، شاید اکنون شاهد هیچ‌گونه تحرکی از سوی مارتین گریفیتس، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به یمن برای حل بحران این کشور و پایان دادن به درگیری‌ها نبودیم.

مارتین گریفیتس، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به یمن

ائتلاف سعودی سال‌هاست از طریق زمین، دریا و هوا یمن را محاصره کرده و سازمان ملل متحد هیچ کمکی در حل موضوع و رفع محاصره نکرده است. از سازمان ملل متحد و نماینده‌اش راضی نیستیم، زیرا بار‌ها درباره خطری که کشتی صافر در بندر یمن این کشور را تهدید می‌کند، هشدار داده‌ایم، ولی شاهد کمترین تحرکی از سوی ملل متحد نبوده‌ایم.

گریفیتس به جای بی‌طرفی، جهت‌گیری خاصی نسبت به سعودی‌ها دارد و نماینده ملل متحد نیست، بلکه نماینده ائتلاف سعودی برای مذاکره با صنعاست. وظیفه سازمان ملل متحد رسیدگی به وضعیت کشور‌هایی است که دچار مشکلات انسانی ناشی از جنگ، بحران و تجاوزات نظامی شده بودند. آیا شما چنین رویکردی را از سازمان ملل متحد در قبال یمن می‌بینید؟ آن‌ها حتی از صدور قطعنامه رسمی برای پایان تجاوزگری سعودی‌ها خودداری می‌کنند. سازمان ملل متحد باید همه طرف‌ها را ملزم به تشکیل کمیته آتش‌بس و متجاوزان را سرزنش کند و در ادامه وارد فاز سیاسی شویم، ولی هیچ‌یک از این کار‌ها به درستی و به شکل رضایت‌بخش انجام نشده است.

مزدوران سعودی، سازمان ملل متحد را خریده‌اند، رسانه‌های خود را به ابزاری برای فشار بر طرف‌های مذاکره‌کننده یمنی تبدیل کرده‌اند و در این میان گریفیتس هیچ نقشی ندارد جز اینکه به صنعا بیاید، سپس به ریاض برود و میان یمن، عربستان، امارات و اروپا بچرخد.

 چشم‌انداز آینده یمن برای مقابله با تجاوزات سعودی و حل بحران یمن را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

عنتر: یمن با جنگ نظامی، رسانه‌ای، فرهنگی، اقتصادی و جنگ نرم از سوی دشمن مواجه است و ارتش و کمیته‌های مردمی اعلام کرده‌اند تا زمانی که تجاوزگری‌ها ادامه یابد، به جنگ با دشمن ادامه می‌دهند و از کیان یمن و ملت دفاع خواهند کرد. مسیر نظامی، مسیر سیاسی و رسانه‌ای همچنان فراروی ملت یمن قرار دارد. در حوزه نظامی، ارتش به حملات خود به عمق خاک عربستان و پاسخ به تجاوزات سعودی‌ها ادامه می‌دهد. در حوزه رسانه‌ای، جبهه واحد نخبگان سیاسی و رسانه‌ای حامیان ملت یمن تشکیل شده، به فعالیت خود برای نشر مظلومیت ملت ادامه می‌دهد و واقعیت‌های داخلی را به جهان منعکس می‌کند.

طبعاً اگر شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه‌ای را برای پایان جنگ یمن صادر کند و سعودی‌ها به آن پایبند باشند، حملات ما به خاک عربستان نیز متوقف می‌شود و همه طرف‌ها وارد فرآیند سیاسی می‌شوند تا راه‌حل دیپلماتیک برای بحران یمن پیدا شود. در مرحله بعد باید مزدوران و عاملان جنایات جنگی به دیوان کیفری بین‌المللی ارجاع داده شوند تا شاهد محاکمه آن‌ها باشیم، زیرا باید در برابر جنایت‌هایی که در خاک یمن انجام دادند پاسخگو باشند.

معتقدم راه‌حل سیاسی یمن، خروج نیرو‌های متجاوز از خاک کشور و برگزاری گردهمایی فعالان سیاسی داخلی با هدف توافق بر سر دوره انتقالی و اتحاد میان شمال و جنوب یمن و فراهم کردن زمینه‌های برگزاری انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری است.

پیشنهادی از سوی تحلیلگران یمنی درباره تشکیل شورای عالی هماهنگی محور مقاومت ارائه شده است. اهمیت راه‌اندازی این شورا را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

عنتر: از همه کشور‌های محور مقاومت یعنی ایران، عراق، سوریه، فلسطین و یمن می‌خواهم اهتمام ویژه‌ای برای تشکیل شورای عالی هماهنگی محور مقاومت داشته باشند تا آزادسازی مقدسات و ذره ذره خاک کشور‌های اسلامی محقق شود، قدس را آزاد شده ببینیم و شاهد دست‌اندازی آمریکایی‌ها بر عراق و سوریه نباشیم.

مذاکرات صلح یمن

اتحاد ملت‌های مقاومت می‌تواند سد راهی در برابر پروژه شوم آشکارسازی روابط اعراب با دشمن صهیونیستی و تجاوزات اسرائیل به خاک سوریه باشد. استکبار جهانی و محور عبری-عربی-غربی به دنبال سلطه بر کشور‌های اسلامی هستند و تشکیل شورای عالی هماهنگی می‌تواند توطئه آن‌ها را خنثی کند. مقاومت ناگزیر از حمله نظامی به دشمن صهیونیستی است، زیرا تجاوزات آن‌ها به خاک کشور‌های اسلامی از حد گذشته و به توهین علیه مقاومت تبدیل شده است.

زمینه‌های تشکیل شورای عالی هماهنگی دشوار نیست. حوزه‌های علمیه قم و نجف، جنبش‌های نظامی و سیاسی ایران، عراق، سوریه و یمن همچون نجباء، حزب‌الله، انصارالله تا طیف‌های مختلف مردم در کشور‌های مقاومت را می‌توان مهیای تشکیل شورای عالی هماهنگی کرد.

اعتقاد به ظهور امام زمان (عج)، نماز گزاردن در قدس شریف و آزاد شدن قبله نخست مسلمانان از چنگال صهیونیست‌ها، باور قطعی همه ملت‌های مقاومت و رهبران سیاسی و دینی است. از چنین ظرفیت بزرگی می‌توان پرچمی وسیع به وسعت کل کشور‌های مقاومت ساخت.

منبع: آنا

انتهای پیام/
 
 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۴:۲۲:۰۶ | نویسنده : آونگ مگ | نظرات (0)نظرات (0)

نفوذ سامانه بارشی در نیمه اسفند پیش‌بینی وزش باد شدید در بخش جنوبی تهران

مدیرکل هواشناسی استان تهران از نفوذ سامانه بارشی از اواخر پنجشنبه تا جمعه خبر داد و گفت: وزش باد شدید تا خیلی شدید در نیمه جنوبی استان تهران در بعدازظهر جمعه پیش‌بینی می‌شود و لازم است به اقدامات پیشگیرانه برای کاهش خسارت توجه شود.

پیش‌بینی وزش باد شدید در بخش جنوبی تهران
به گزارش تابناک به نقل از فارس، مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهراندر ارتباط با شرایط آب و هوایی پیش‌بینی شده در روز‌های نیمه اسفند، اظهار کرد: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، از اواخر وقت پنجشنبه تا اواخر وقت جمعه با نفوذ سامانه بارشی، آسمان ابری و در بعضی ساعات همراه با بارش باران، وزش باد شدید و کاهش دما و در ارتفاعات، بارش باران و برف و گاهی کولاک برف، مه‌گرفتگی و کاهش دید افقی و احتمال سقوط بهمن در مناطق مستعد پیش‌بینی می‌شود که احتمال آب گرفتگی معابر، کولاک در گردنه‌های برف‌گیر کوهستان، بالا آمدن آب رودخانه‌ها وجود دارد و توصیه می‌شود در صعود به ارتفاعات و سفر‌های کوهستانی احتیاط لازم انجام گیرد.

وی با اشاره به اینکه بعد از ظهر جمعه در نیمه جنوبی استان تهران وزش باد شدید تا خیلی شدید مورد انتظار است، گفت: احتمال بروز خسارت به تأسیسات سبک شهری و روستایی، سازه‌های موقت و گلخانه‌ها، تابلو‌ها و بنر‌های تبلیغاتی، سقوط اجسام از ارتفاع به ویژه کارگاه‌های ساختمانی و شکستن درختان فرسوده وجود دارد و توصیه می‌شود تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز خسارت ناشی از وزش باد شدید، لغو پرواز‌های سبک و گلایدر‌ها و حفاظت از محصولات کشاورزی توجه شود.

مدیرکل هواشناسی استان تهران در پایان تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود آسمان تهران در روز‌های شنبه و یکشنبه، کمی ابری در بعضی ساعات با افزایش ابر و وزش باد خواهد بود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۴:۲۱:۰۵ | نویسنده : آونگ مگ | نظرات (0)نظرات (0)

مناظره بر سر واکسن ایرانی

برنامه تلویزیونی «غیرمحرمانه» این جمعه ـ ۱۵ اسفند ماه ـ به موضوع تولید واکسن ایرانی کووید ـ ۱۹ می پردازد.

این برنامه تلویزیونی جمعه، ۱۵ اسفند ماه با حضور علیرضا بیگلری، رئیس انستیتو پاستور، مصطفی قانعی، رئیس کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا، حسن جلیلی، مدیر تولید واکسن کرونا در ستاد فرمان اجرایی امام (ره) و حسین ملک افضلی، محقق و پژوهشگر روی آنتن می‌رود.

در این برنامه در رابطه با تولید تولید واکسن ایرانی کوویدـ ۱۹ در کشور گفتگو می‌شود.

مناظره برنامه «غیر محرمانه» با هدف بررسی موضوعات روز جامعه و گفتگو پیرامون مسائل مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و ... در تلاش است تا دغدغه‌های روز جامعه را در تعامل با مردم به قاب تلویزیون بیاورد.

‌‎ «غیرمحرمانه» کاری است از گروه اقتصاد و دانش به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا عاصم یوسفی و اجرای محمدجعفر خسروی که جمعه‌ها بعد از اذان مغرب از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
 
منبع: ایسنا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۴:۱۹:۲۹ | نویسنده : آونگ مگ | نظرات (0)نظرات (0)

معرفی فرایند خرید ورودی گوگل و افزایش کلیک گوگل

خرید ورودی گوگل یکی از فرایند هایی است که امروزه با توجه به متداول شدن قابل توجه بهره مندی جامعه از وب سایت های گوگلی، دارای تقاضا کنندگان قابل توجهی می باشد. پیدایش اینترنت و کاربردی بودن وب سایت های اینترنتی منجر شده در حال حاضر اکثر کسب و کار ها، شرکت ها و مشاغل حوزه های مختلف، وب سایت مخصوصی در گوگل که پر بازدید ترین درگاه اینترنتی است، راه اندازی کنند؛ چرا که با راه اندازی این پل های ارتباطی نه تنها فرایند دسترسی سهل تر می شود، بلکه صاحب وب سایت مربوطه می تواند حوزه ی کاری خود را به جامعه ی آماری بیشتری معرفی کند و تبلیغات گسترده تری داشته باشد.

https://backority.ir/images/645561.png

راه اندازی وب سایت شاید به ظاهر در مقایسه با مزایای کثیری که دارد امری چندان پیچیده و دشوار نباشد، اما لازم است بدانید هر کسی در راستای بهره مندی از این فناوری نوین با دغدغه های کثیری دست و پنجه نرم می کنند، از جمله اساسی ترین و مهم ترین دغدغه هایی که صاحب انواع وب سایت های گوگلی با آن سروکار دارند، افزایش بازدید کننده های وب سایت شان است.

در حقیقت صدر اهداف همه ی وب مستر ها ( صاحب وب سایت ) افزایش ورودی گوگل و بازدید های صفحات وب سایت است که از طریق راهکار های متعددی محقق می شود. به عبارتی دیگر برای این که بتوانید منجر به افزایش ورودی گوگل خود شوید، روش ها و متد های عدیده ای وجود دارند که عمل به آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

به طور کلی افزایش ورودی گوگل فرایندی تخصصی است که دارای مباحث و مسائل مختلفی می باشد، یعنی زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که به وسیله ی متخصصین این حوزه اعمال شود. لذا متخصصین به خوبی می دانند وب سایت اینترنتی شما ملزم به انجام چه اقداماتی است تا تعداد بازدید بیشتری داشته باشد و مراجعه کنندگان کثیر تری به خود جلب کند. بنابراین لازم به گفتن است این امر کار هر کسی نیست و باید توسط افراد کاردان انجام گیرد.

با توجه به نیاز بالای جامعه در زمینه ی افزایش ورودی و بازدید انواع و اقسام وب سایت های موجود در درگاه گوگل، کسانی وجود دارند که در این زمینه از مهارت و تخصص مطلوبی برخوردار هستند و توانسته اند شرایط مطلوبی فراهم کنند که تقاضا کنندگان قادر به خرید ورودی گوگل باشند. با خرید ورودی گوگل و اعمال تغییرات موثر از طرف کارشناسان متخصص بر وب سایت خود، می توانید در زمینه ی افزایش بازدید های وب سایت گامی تاثیر گذار بردارید.

البته بهتر و موثر تر است قبل از این که به طور مستقیم به خرید ورودی گوگل بپردازید، در مورد این فرایند اطلاعات جامعی جمع آوری کنید تا آگاهانه ترین اقدام ممکن را انجام دهید. از این رو ما سعی کرده ایم با آوردن مطالب و نکات مفید و مسمر ثمر در راستای راه و روش های افزایش بازدید گوگل و همچنین فرایند خرید ورودی گوگل، شما را برای برداشتن بهترین گام ها در این مسیر راهنمایی کنیم، پس در ادامه همراه ما باشید.

افزایش ورودی گوگل به روش های طبیعی

https://backority.ir/images/540423.png

اولین و ضروری ترین اتفاقی که می بایست طی فرایند افزایش ورودی گوگل بیفتد، تشخیص این امر توسط گوگل است؛ یعنی سیستم گوگل به گونه ای می باشد که به راحتی می تواند تغییرات مبنی بر افزایش بازدید های یک وب سایت را تشخیص دهد و به دنبال آن منجر به پیشرفت و بالا تر آمدن وب سایت مربوطه شود. بنابراین با توجه به  هوش بالای گوگل، فرایند نحوه ی تشخیص بازدید کنندگان فِیک از بازدید کنندگان اصلی بسیار آسان است؛ از این رو افزایش ورودی گوگل به روش مصنوعی اقدامی بی فایده و تماماً بی ارزش تلقی می شود.

حتماً از خود می پرسید روش مصنوعی افزایش دهنده ی بازدید کنندگان شامل چه متد هایی می شود؟ برای بیشتر کردن آمار بازدید کنندگان از طریق این روش متد های فراوانی ابداع شده است که یکی از ساده ترین ها که به ذهن هر شخصی می رسد، ورود به وب سایت طی دفعات بالاست. اما لازم است بدانید گوگل به هیچ وجه چنین بازدید هایی را معتبر نمی شناسد، به صورتی که حتی ممکن است در چنین مواقعی وب سایت مربوطه را جریمه کند. البته متد های فراوانی برای این کار وجود دارد که لازم به تاکید است همه ی آن ها برای گوگل قابل تشخیص و شناسایی می باشند، پس هیچ وقت سراغ این متد ها نروید، چرا که جریمه نشدن خیلی بهتر از کم بازدید بودن وب سایت است.

حالا که با ماهیّیت روش های مصنوعی افزایش بازدید آشنا شده اید، نوبت به متد های طبیعی و قانونی می رسد که مورد تایید گوگل هستند. درواقع بازدید از یک وب سایت زمانی از طرف گوگل شناسایی شده و تایید می شود که مراجعه کننده فقط طی چند ثانیه ورود و خروج نکند و در صفحه ی وب سایت از لینک های داخلی استفاده نماید و به طور کلی یک بازدید کننده ی واقعی باشد. همان طور که قبلاً هم گفتیم برای این کار تاثیر گذار ترین اقدام، خرید بازدید گوگلی است؛ لذا کسانی که این خدمات را ارائه می دهند به خوبی می دانند عمل به چه کار هایی باعث بیشتر شدن مراجعه کنندگان وب سایت شما می شود.

از جمله برخی از اقداماتی که توسط این متخصصین ارائه می شود، عبارتند از سئو سازی محتوا، بهینه سازی وب سایت و ... که با توجه به نیاز انواع وب سایت ها متغیر هستند، به این معنا که هر وب سایتی نیازمند اقدام متفاوتی به جهت بیشتر کردن بازدید کننده ها و ورودی ها می باشد که توسط متخصصین این حوزه به راحتی قابل تشخیص و اعمال هستند.

با خرید ورودی گوگل چه اتفاقی می افتد؟

https://backority.ir/images/172482.png

همان طور که می دانید اصلی ترین هدف از این کار بیشتر کردن آمار بازدید کننده های انواع و اقسام وب سایت هاست که با نام خرید بازدید گوگلی هم شناخته می شود. اما سوال این جاست این فرایند با اعمال چه تغییراتی در افزایش بازدید کننده های یک وب سایت موثر واقع می شود؟ در واقع با خرید بازدید گوگلی اتفاقات و تغییرات متعددی به وجود می آید که در ادامه به برخی از مهم ترین مورد ها اشاره کرده ایم:

 • وارد ده صفحه ی آغازی گوگل خواهید شد.
 • لینک وب سایت تان در اولین موارد لیست قرار می گیرد.
 • اسم برندی که به عنوان کلمه کلیدی استفاده کرده اید در کادر جستجوی موتور جستجو گر گوگل نمایان می گردد، که منجر به کنجکاوی افراد و کلیک های متعدد می شود.
 • سرعت ایندکس شدن صفحه های سایت بهبود خواهد یافت.
 • زمان ماندن مراجعه کنندگان در وب سایت افزایش می یابد.
 • و به طور کلی جزء وب سایت های معتبر گوگل شناخته می شوید.

پس مطمئن باشید با رخداد اتفاق های فوق آمار بازدید کننده های وب سایت خود را به طور طبیعی افزایش خواهید داد، اما از یاد نبرید که لازم است برای خرید به هر کسی اعتماد نکنید و از متخصصان معتبر این کار به خرید بپردازید.

منبع


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۱:۵۹:۵۳ | نویسنده : آونگ مگ | نظرات (0)نظرات (0)

فروش سایت بلاگ دهی

با سفارش و خرید سرویس بلاگ هی می توانید به کاربران خود به صورت ساب دومین و رایگان وبلاگ دهی کنید و در وبلاگ های کاربران به تبلیغات و لینک سازی یا تولید محتوای و یا افزایش بازدید رایگان مجموعه خود بپردازید. این سرویس مانند سیستم های دیگر وبلاگ دهی بلاگفا و پرشین بلاگ می باشد و قابلیت های بیشتری نسبت به آنها در اختیار کاربران تان قرار میدهد مهم تر از آن امکانات مدیریتی کامل این سرویس منحصر به فرد و اختصاصی می باشد که توسط جهش فا سفارشی سازی و توسعه یافته است.

قابلیت های بخش مدیریتی سرویس عبارت است :

 • تنظیمات سایت

تنظیمان عنوان

تنظیمات قالب

تنظیمات ایمیل

 • مدیریت کامل وبلاگ ها (ویرایش - حذف - فعال و غیرفعال و..)

مسدود سازی و فعال سازی کاربران

 • فیلتر کلمات بد

قابلیت فیلتر کردن کلمات خاص جهت عدم انتشار

 • تبلیغات بنری
 • مدیریت صفحات

امکان ایجاد صفحات اضافه

صفحه مخصوص تبلیغات و تعرفه های تبلیغات

 • ارسال مطلب گروهی و رپورتاژ

قابلیت انتشار رپورتاز و مطلب در کلیه وبلاگ ها بصورت رندوم به  کلیک

 • تبلیغات متنی
 • میریت دومین ها

امکان پارک کردن دومین بر روی وبلاگ

امکان تایید و حذف دومین روی وبلاگ

 • بررسی اطلاعات سازنده وبلاگ از جمله آی پی و تاریخ ساخت و بروز رسانی
 • امکان انتشار اخبار در بلاگ news
 • امکان بازیابی پسورد مدیریت و یوزر admin
 • و...

امکانات بخش کاربری سیستم عبارت است :

 • عضو گیری برای هر وبلاگ و امکان مدیریت کاربران
 • عضویت در خبرنامه و ارسال خبرنامه
 • نظرات زیر پست ها
 • تبادل لینک اتوماتیک
 • امکان ایجاد صفحات اضافه
 • ایجاد چندین وبلاگ با یک اکانت
 • امکان ایجاد وبلاگ گروهی و تعیین سطح دسترسی کاربران
 • آمارگیر حرفه ای به صورت گرافیکی
 • تماس با ما
 • نمایش وبلاگهای بروز شده در صفحه اول سایت
 • نمایش فهرست وبلاگها قبل از ثبت نام کاربر
 • امکان انتقال مطالب از دیگر سیستم ها
 • بکاپ گیری و بازگردانی بکاپ
 • امکان بازیابی مطالب حذف شده
 • امکان ایجاد و مدیریت نظرسنجی
 • آپلود سنتر اختصاصی برای هر کاربر
 • ورود کاربر با تکنولوژی آجاکس
 • امکان نمایش خبرهای ایجاد شده در صفحه کاربری توسط مدیریت سایت
 • نمایش وبلاگهای بروز شده
 • ایجاد بی نهایت وبلاگ
 • ویرایش مشخصات کاربری و آپلود تصویر نمایه کاربر و نمایش آن در وبلاگ
 • مدیریت نظرات داده شده به مطالب
 • امکان ویرایش و توسعه آن توسط مدیریت سایت
 • جستجو در میان محتوای مطالب ارسال شده در بخش مطالب ارسال شده وبلاگ در نمایش پستهای وبلاگ کاربر
 • ارسال پست جدید با امکانات ادیتور پیشرفته و اپلود عکس فوری در هاست وبلاگ و نمایش آن در محیط ادیتور و
 • درج فایلهای فلاش صوتی و تصویری و مدیریت بر امکانات ادیتور پیشرفته
 • ایجاد شاخه و موضوعات مختلف در وبلاگ
 • امکان ویرایش کد های قالب انتخاب شده
 • امکان انتخاب قالب جدید
 • تنظیمات تخصصی وبلاگ
 • امکان لینکستان برای لینک سایتها و وبلاگهای دیگر در داخل وبلاگ
 • تنظیمات تخصصی نظرات کاربران میهمان و عضو وبلاگ
 • امکان خروجی آر آر اس
 • امکان ذخیره شدن مطالب در آرشیو وبلاگ به همراه لینک آرشیو ماهانه در وبلاگ
 • امکان مشاهده پروفایل کاربر در وبلاگ

و

برای مشاهده و یا خرید این سرویس به لینک زیر مراجعه نمایید
سفارش و خرید سایت بلاگ دهی

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۱:۵۹ | نویسنده : آونگ مگ | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By nasrblog.ir:.